DRZWI ANTYWŁAMANIOWE STALOWE I ALUMINIOWE

„Wyraź swój styl! Drzwi z wypełnieniami z aluminium lub PCW w ramach aluminiowych są niezastąpione, jedyne w swoim rodzaju! Kompozycja, kolor i materiały przenikają się. Forma jest zgodna z funkcją: wypełnienia wchodzą w doskonałą symbiozę z aktualnymi elementami elewacji. Lakiery samoczyszczące, opcja dodatkowej dźwiękochłonności lub izolacji – to komfort. Zobacz pełną gamę oferowanych przez nas drzwi na stronach producentów wypełnień Rodenberg oraz Adeco.

 

Preferujesz więcej bezpieczeństwa? W ofercie posiadamy również drzwi o zróżnicowanym stopniu odporności na włamanie (w zależności od zagrożeń z otoczenia), a także w różnorodnym stylu (od tradycyjnego po nowoczesny), dzięki temu jest możliwość wyboru odpowiednich drzwi dostosowanych do konkretnych potrzeb i gustów. Dla wymagających klientów przygotowaliśmy dodatkowe elementy ozdobne, np. opaski drzwiowe czy portale, podkreślające elegancję drzwi. Opaski i portale mogą być montowane zarówno w drzwiach metalowych, jak i wyposażonych w panele ozdobne. Bogata kolorystyka drzwi metalowych i panelowych (w tym także kolorystyka zbliżona do naturalnego drewna) oraz oszyldowanie współgrają ze stylem drzwi. Zobacz pełną gamę oferowanych przez nas drzwi antywłamaniowcyh na stronie producenta Gerda.

 

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń do nas (514-333-372), napisz e-mail (adres mailowy w nagłówku) lub skorzystaj z formularza kontaktowego i umów się na bezpłatną konsultację wraz z bezpłatnym pomiarem. Pamiętaj, u nas zamówisz drzwi, nie wychodząc nawet z domu - wszystko co istotne w podjęciu właściwej decyzji, zaprezentujemy w dogodnym dla ciebie miejscu - ale najlepiej tam, gdzie ma zostać zamontowana stolarka.